0 324 723 31 81
İnstagram Sayfamızı Takip Etmeyi Unutmayın...

2022 Kurban Bayramı Kampanyası

Bütün Misafirlerimiz 2022 Kurban Bayramı Kampanyasından Yararlanabilmektedir.

Sizlere daha ferah ve daha ucuz bir tatil sunmak için Bahar Pansiyon olarak Haziran ayında yapacağınız konaklamalar da muhteşem indirimler sunmaktayız.

Bu yaz daha eğlenceli olması adına Temmuz - Ağustos sıcakları tam bastırmadan ve kalabalık, yoğunluk olmadan Haziran ayı içerisinde tatilinizi en iyi hale getireceksiniz... Hemen bizi arayın ve Kızkalesi'ne yürüyerek sadece 5 dakika uzaklıkta olan Akkum Plajına sıfır pansiyonumuza sizleride bekleriz...

Tel: 0 324 723 31 81

Haziran 2019 Kampanyası

Bütün Misafirlerimiz Haziran 2019 Kampanyasından Yararlanabilmektedir.

Sizlere daha ferah ve daha ucuz bir tatil sunmak için Bahar Pansiyon olarak Haziran ayında yapacağınız konaklamalar da muhteşem indirimler sunmaktayız.

Bu yaz daha eğlenceli olması adına Temmuz - Ağustos sıcakları tam bastırmadan ve kalabalık, yoğunluk olmadan Haziran ayı içerisinde tatilinizi en iyi hale getireceksiniz... Hemen bizi arayın ve Kızkalesi'ne yürüyerek sadece 5 dakika uzaklıkta olan Akkum Plajına sıfır pansiyonumuza sizleride bekleriz...

Tel: 0 324 723 31 81

Kurban Bayramı Fırsatı

Kurban bayramında Bahar Pansiyon da konaklayarak ucuza tatil yapmanın keyfini elde edeceksiniz. Kendi evinizde ki gibi rahat edecek ve birçok imkanlardan da ücretsiz yararlanacaksınız. Pansiyonumuz da Market, Otopark, Kafeterya, İnternet mevcuttur. 7/24 güvenlik kameraları pansiyonumuzun çevresini gözetlemekte ve sizlerin güvenliği için tüm önlemler alınmıştır. kurban bayramı tatili için Akkum da pansiyon arayışında iseniz, sizleri Bahar Pansiyon'a bekliyoruz..

Akkum da en güzel pansiyon

Müşterilerimiz tarafından almış olduğumuz ilgi için öncelikle çok çok teşekkür ederiz. Kalitemizden ödün vermeden en büyük prensibimiz dostluk olmakla birlikte temizliğimizi daima en planda tutmaktayız. Kendi evinizde hissetmeniz için sizlere her zaman kolaylıklar sağlanmaktadır. Bahar pansiyon da konaklama ayrıcalığını elde etmeniz için hemen bizimle irtibata geçin. Yaz tatilini en güzel fiyata elde edin.